Zamówienia i pytania o produkty prosimy składać mailowo lub telefonicznie.

Sponsoring zawodników

SPONSORING ZAWODNIKÓW:

Postanowiliśmy wspierać kilka zawodniczek, które wygrywają turnieje zarówno polskie, jak i międzynarodowe oraz charakteryzują się niezwykłą determinacją w dążeniu do wyznaczonych celów.

I) Pani Izabela Golbert - Dąbrowska - bikini fitness master, w ubiegłym roku zdobyła łącznie 8 pucharów, w tym 7 złotych, uczestnicząc w zawodach w Polsce, Niemczech oraz w Belgii.

O początkach historii w profesjonalnym sporcie, pasji, zaangażowaniu oraz nagrodach, jakie dzięki temu udało się uzyskać możecie poczytać tutaj:

II) Basia Kowalska

Basia Kowalska od 5 roku życia trenuje tenis ziemny. Do 11 roku życia była to dla niej wyłącznie zabawa, choć przez ten cały czas Basia wygrywała liczne zawody organizowane w brwinowskim klubie SNTC, początkowo w kategoriach czerwonej, pomarańczowej i zielonej kończąc na standardowej żółtej, np. zajęła pierwsze miejsce w turnieju o Puchar Burmistrza Brwinowa w czerwcu 2019 lub turnieju przedświątecznym SNTC w tym samym roku.

Czasami nadal gra w lokalnych turniejach amatorskich w kategorii Open dla dorosłych np. 6 sierpnia 2022 wygrała IV Turniej Mikstowy Tenisa Ziemnego Stowarzyszenia Podkowa Sportowa organizowanego w brwinowskim klubie SNTC.

Więcej o Basi Kowalskiej znajdziesz tutaj.