O nas

Nasza działalność zaczęła się w 2007 roku od dystrybucji i sprzedaży detalicznej peletu drzewnego. W tym momencie posiadamy w ofercie pellet Barlinek, Power, Stelmet ; Lava, Olimp, oraz własne marki : ArbourPellets DIN PLUS, Blue pellets, Fireolet, PINE pellets, Hard WOOD pellets, Bad dog

Mocna pozycja poparta długotrwałym istnieniem na rynku pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów i rozszerzyć ofertę o brykiet drzewny, drewno kominkowe oraz nowoczesne urządzenia grzewcze – palniki ORTE na pelet (45-350 kW), nagrzewnice (piece nadmuchowe) ORTE POWER na pelet (45 – 250 kW), a także kotły wodne Pellet Comfort 12-25 kW w 5 klasie wg PN EN 303-05:2021-09 i Ekoprojekt.

Obecnie firma obsługuje blisko 5 tysięcy klientów w całej Europie. Nasze produkty sprzedają się w: Danii, Niemczech, Holandii, Francji, Szwecji,Włoszech, Estoni, Litwie, Łotwie, Szwajcarii, Białorusi, Austrii, Irlandii, Wielkiej Brytanii, Belgii.

Pelet dowozimy do klienta własnym transportem (możemy go również wnieść na wskazane miejsce) oraz organizujemy transport cało samochodowy do klientów w całej Europie.

Jesteśmy partnerem Karty Dużej Rodziny. Zapraszamy do skorzystania ze zniżek przysługujących jej posiadaczom

5% zniżki od aktualnych cen zamieszczonych na stronie internetowej www.orte.pl na opał, pellet, brykiet

5% zniżki od aktualnych cen zamieszczonych na stronie internetowej www.orte.pl oraz www.nagrzewnicenapellet.pl na urządzenia grzewcze: ekologiczne nagrzewnice Orte Power na pellet, palniki Orte na pellet, kotły Pellet Comfort na pellet.

5% zniżki od aktualnych cen zamieszczonych na stronie internetowej www.orte-meble.pl na meble ogrodowe i akcesoria kominkowe