O nas

Nasza działalność zaczęła się od dystrybucji i sprzedaży detalicznej peletu drzewnego. Mocna pozycja poparta długotrwałym istnieniem na rynku pozwoliła nam zdobyć zaufanie klientów i rozszerzyć ofertę o brykiet drzewny, drewno kominkowe oraz nowoczesne urządzenia grzewcze – palniki ORTE na pelet (24 -350kW) oraz nagrzewnice (piece nadmuchowe) ORTE POWER na pelet (24 – 250 kW), a także kotły wodne Pellet Comfort 7-25 kW w 5 klasie wg PN EN 303-05:2012 i Ekoprojekt.

Z przyjemnością informujemy, że w 2015 uzyskaliśmy certyfikat systemu zarządzania jakością 9001:2009 i zarządzania środowiskiem 14001:2005.

certyfikat_2016

 

Jesteśmy partnerem Karty Dużej Rodziny. Zapraszamy do skorzystania ze zniżek przysługujących jej posiadaczom

KDR_zal_3

 

5% zniżki od aktualnych cen zamieszczonych na stronie internetowej www.orte.pl na opał, pellet, brykiet

5% zniżki od aktualnych cen zamieszczonych na stronie internetowej www.orte.pl oraz www.nagrzewnicenapellet.pl na urządzenia grzewcze: ekologiczne nagrzewnice Orte Power na pellet, palniki Orte na pellet, kotły Pellet Comfort na pellet

5% zniżki od aktualnych cen zamieszczonych na stronie internetowej www.orte-meble.pl na meble ogrodowe i akcesoria kominkowe.

 

Przygotowując się do kolejnej zimy warto się zastanowić, jak oszczędzić na ogrzewaniu. Firma Orte Polska proponuje modernizację kotłów olejowych. Przejdź na pellet już dziś wymieniając palnik olejowy na peletowy, a zaoszczędzisz do 70% na kosztach ogrzewania. Samoczyszczący się palnik ORTE jest prosty w obsłudze i nie wymaga codziennego wygarniania popiołu.

Wygodny w użyciu piec nadmuchowy podobnie jak automatyczny kocioł na pellet jest praktycznie bezobsługowy – cotygodniowe uzupełnienie zasobnika peletem wystarczy by cieszyć się tanim ogrzewaniem.

Nagrzewnice powietrza na pellet ORTE POWER mogą być podłączone do istniejącego już systemu klimatyzacyjno-wentylacyjnego lub funkcjonować jako urządzenie wolnostojące – wystarczy podpiąć je do odpowiedniej instalacji odprowadzającej spaliny i ustawić w dowolnym miejscu wedle potrzeb.

Nasza oferta jest skierowana zarówno do Klientów indywidualnych, jak i biznesowych, znajdując zastosowanie w budynkach mieszkalnych jak i wszelkiego rodzaju punktach usługowych, biurach, halach magazynowych, kortach tenisowych, szklarniach, fermach i innych kompleksach przemysłowych. Kompleksowość naszych usług – transport opału oraz montaż urządzeń w miejscu przeznaczenia to wygoda dla naszych klientów.

Zapraszamy na naszą nową stronę poświęconą nagrzewnicom i palnikom na pellet
www.nagrzewnicenapellet.pl

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszych produktów.