Zamówienia i pytania o produkty prosimy składać mailowo lub telefonicznie.

Ekologia

Już w 2008 zaoferowaliśmy naszym Klientom odbiór plastikowych worków po pellecie, które oddawaliśmy do firmy zajmującej się recyklingiem. W tym samym czasie zaczęliśmy wspierać ochronę Rysia w ramach WWF. 

 

W 2011 roku zainicjowaliśmy produkcję ekologicznych urządzeń na pellet- Nagrzewnic Orte Power – za co dostaliśmy nagrodę ECO DESIGN. Prekursorskie urządzenie pozwoliło wykorzystać odnawialne paliwo w ogrzewaniu dużych hal przemysłowych. Rozwinęliśmy też produkcję kotłów grzewczych na pellet, sprzedajemy także małe ogrzewacze powietrza na pellet oraz panele słoneczne wraz z inwerterami i akumulatorami. 

 

Nasze urządzenia posiadają certyfikaty PN EN 303-05:2021-09.

O jakości naszych produktów świadczy także certyfikat „Firma Przyjazna Naturze”.  Uzyskaliśmy certyfikaty potwierdzające spełnianie norm ISO dla systemu zarządzania jakością 9001:2009 i zarządzania środowiskiem. Aby ograniczyć zużycie energii zainwestowaliśmy w niezwykle oszczędny laser do ciecia blach wykorzystujący technologię LASER FIBER. 

 

Montaż paneli słonecznych pozwolił znacznie przybliżyć się do statusu zielonej firmy zeroemisyjnej jeśli chodzi o obsługę klienta i produkcję urządzeń grzewczych.  Na własnym prądzie jeździ u nas już kilka aut elektrycznych. Od kilku lat pijemy wodę w szklanych wymiennych butelkach. 

 

 

 

cookie-consent::texts.alert_settings