Zamówienia i pytania o produkty prosimy składać mailowo lub telefonicznie. Dnia 5.03 firma będzie zamknięta z powodu inwentaryzacji.

Aktualności

06 października 2014

Zostaliśmy finalistami w konkursie ECO DESIGN

Nasze dwa projekty: Dostarczanie ciepła i Nagrzewnica na Pellet Orte Power 35-250 kW zostały półfinalistami w konkursie ECO DESIGN. Być może uda nam się wygrać 14 października. Zapraszamy na Targi Poleko w Poznaniu.
 
Zaprojektowane z myślą o środowisku
30 września minął termin zgłoszeń udziału w konkursie ECO DESIGN, organizowanym pod patronatem Ministra Środowiska. Wpłynęło ponad 70 zgłoszeń, spośród których jury konkursu wyłoni trzech laureatów. Uroczysta gala z udziałem Ministra Środowiska odbędzie się podczas targów POLEKO.
Konkurs Eco Design adresowany jest do producentów, dystrybutorów oraz usługodawców, których produkty lub usługi wpisują się w nurt ekologicznego projektowania. Celem Konkursu jest promocja i upowszechnianie osiągnięć w dziedzinie ekologicznego, zrównoważonego projektowania, innowacyjności rozwiązań wzorniczych, pogłębienie wiedzy o eco-designie wśród przedsiębiorców, klientów docelowych, społeczeństwa.
Na podstawie nadesłanych materiałów zgłoszeniowych, Jury dokona preselekcji produktów na wystawę ECO DESIGN, którą zobaczyć można będzie podczas targów POLEKO. Laureatów konkursu poznamy w pierwszym dniu targów, 14 października.
cookie-consent::texts.alert_settings