Poznaj firmę

Z przyjemnością informujemy, iż firma Orte Polska Sp. z o.o. uzyskała wyróżnienie w konkursie MIKROPRZEDSIĘBIORCA ROKU 2015 organizowanym przez Fundację Kronenberga przy Citi Handlowy.
KDR_zal_3

Firma Orte Polska Sp. z o.o. od 2007 roku zajmuje się sprzedażą pelletu, brykietu  i drewna kominkowego. Specjalnie dla naszych Klientów poszukujemy dostawców, których towar jest najlepszy.

Od 2010 zajmujemy sie produkcją nagrzewnic na pellet Orte Power 24-250 kW oraz palników na pellet Orte 24-350 kW a od 2015 roku kotłów wodnych Pellet Comfort 7-25 kW w 5 klasie wg PN EN 303-05:2012 oraz Ekoprojekt.

Obsługujemy zarówno klientów detalicznych (sprzedaż już od jednego worka) jak i hurtowych.

Dla klientów detalicznych stworzyliśmy PelletFamilyClub w ramach którego przysługują im specjalne ceny i różnego rodzaju przywileje.

Aby sprostać wysokim wymaganiom jakościowym klientów hurtowych możemy z każdego transportu pobierać próbkę towaru przed jego wysłaniem i przekazywać inwestorowi. Na życzenie pakujemy towar w indywidualne opakowania. Zajmujemy się transportem oraz ubezpieczeniem towaru, cały czas dbając aby wszystkie wymogi kontraktu zostały spełnione.

Dzięki znajomości polskiego rynku oraz doświadczeniu zdobytemu na rynkach europejskich nasze usługi wykonujemy szybko i niezawodnie.

Przestrzegamy procedur, przez co ryzyko zaniedbania czy nieporozumienia jest zdecydowanie mniejsze. Maksymalizując jakość naszych usług w 2015 roku wdrożyliśmy  system zarządzania jakością PN-EN ISO 9001:2009 oraz system zarządzania środowiskiem PN-EN ISO 14001:2005.

certyfikat

 

 

 

 

 

 

 

 

 

OFERTA DLA KLIENTÓW HURTOWYCH

Wychodząc naprzeciw licznemu zainteresowaniu wysokiej jakości odnawialnymi źródłami energii oraz znając problemy z ich podażą oraz możliwościami produkcyjnymi dostawców udało nam się pokonać wszelkie bariery i trudności związane z realizacją dużych kontraktów. Integrując potencjał wielu producentów tworzymy ofertę odpowiednią dla dużych odbiorców. W imieniu Klienta podejmujemy szereg działań w celu zawarcia jak najkorzystniejszego kontraktu.

Nasza oferta odnawialnych źródeł energii jakimi są pellet i brykiet jest atrakcyjna ze względu na wyjątkowo niskie ceny. Kontrakty na całoroczne odbiory umożliwiają nam negocjowanie korzystnych warunków zakupu oraz stanowią gwarancję ich niezmienności.

Oferowany przez nas towar spełnia wszystkie, także te najostrzejsze normy jakościowe, również worki w które jest pakowany są wysokiej jakości a ich wygląd i gabaryty mogą być w indywidualny sposób dopasowane do potrzeb Klientów – z własnym logotypem, bądź też mogą to być worki transparentne. Pellet może być pakowany także w big bagi.

Na życzenie, jesteśmy w stanie zorganizować dostawę na terenie Polski już od 24 godzin, na terenie Unii Europejskiej już od 72 godzin.

Siła ORTE bierze się z umiejętności profesjonalnego obsłużenia każdego Klienta. Dostarczane przez nas towary zawsze spełniają normy wymagane przez Klienta. Zawsze też dostarczone zostają na czas.